20 Temmuz 2024 Cumartesi

Rektör Bağ’dan Yeni Medya müjdesi

17 Mart 2017
Rektör Bağ’dan Yeni Medya müjdesi

Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Nuri Boyacı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ’ı makamında ziyaret etti. Rektör Bağ, açılacak olan Yeni Medya Bölümü ile ilgili gelişmeleri anlattı. 

Yönetim kurulunu tanıtarak sözlerine başlayan DGC Başkanı Osman Nuri Boyacı, Denizli medyası ile ilgili Rektör Bağ’a bilgi verdi. Cemiyet üyeleri için düzenlenecek eğitim projesinde Pamukkale Üniversitesi’nden destek beklediklerini belirten Boyacı, “Pamukkale Üniversitesi ülkemizin ve Denizli’nin önemli bir değeri. Cemiyet olarak işbirliği protokolleriyle hem mesleki anlamda, hem de Denizli’yi kalkındıracak projelerde birlikte hareket etmeyi arzuluyoruz. Ayrıca, İletişim Fakültesi’nde eğitim gören öğrencilerin uygulama alanları olarak medya kuruluşlarında çalışması içinde işbirliğine hazırız” dedi.

Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ ise, “Üniversite olarak eğitim başta olmak üzere her konuda desteğe hazırız. İletişim Fakültesi’ne ‘Yeni Medya’ bölümü açacağız. Hızlı gelişen teknoloji ve buna bağlı medyadaki değişim bizim bu yönde bir karar almamızda etkili oldu. Çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Önümüzdeki yıl öğrenci almayı arzuluyoruz. Bu yönde de sizlerin fikirlerine ihtiyacımız olacak. Yeni yönetime görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Konuşmaların ardından Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ, DGC Başkanı Osman Nuri Boyacı’ya PAÜ logolu tabak hediye etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN